Čakry a samoliečenie

30.01.2019

Každé ľudské telo v sebe obsahuje 7 hlavných čakier, niektoré zdroje uvádzajú, že Slovania ich majú až 9. Čakry sú prepojené energetickým kanálom v oblasti miechy, ktorý sa volá Kundalíni. Každá čakra je zodpovedná za istý okruh častí tela a psychických problémov či problémov v živote. Pokiaľ sú čakry čisté a v rovnováhe, odráža sa to v našom živote, ktorý je pokojný, vyrovnaný, plný hojnosti - hojnosti zdravia, lásky, dobrosrdečnosti, priateľov, tvorivosti, ale aj finančnej a materiálnej hojnosti. Pokiaľ sú čakry oslabené, málo aktívne a v nerovnováhe, náš život je plný nepokoja, bojov, prekážok, chorôb, závisti a nenávisti. 

Na prednáškach si povieme o jednotlivých čakrách, o andskom systéme a filozofii Mosoq Karpay, ako čakry fungujú, ako si ich zaktivovať a zharmonizovať tak, aby do nášho života prúdilo čo najviac zdravia, lásky, pokoja a hojnosti. Budeme sa venovať fytoterapii, litoterapii, meditáciám a iným možnostiam samoliečby. Zároveň máte jedinečnú možnosť zakúpiť si priamo na predajni liečivé byliny a extrakty z Peru. Tieto dary Amazonského pralesa sú pre nás a pre naše choroby špeciálne pripravované skúsenými a uznávanými šamanmi. Kúpou týchto produktov podporujete ochranu Amazonského pralesa a jeho obyvateľov.

Prednáška sa koná každú stredu a sobotu v poobedných hodinách 15:00 - 18:30 hod. s jednou malou prestávkou. K dispozícii bude voda, káva a čaj. Cena prednášky je 10,-€, pre seniorov a ZŤP je cena 8,-€. Na prednášku je vhodné doniesť si USB kľúč, príp. USB - mp3 prehrávač na stiahnutie meditácií a rôznych materiálov ku štúdiu. Zošit a pero dostanete. 

Tu si môžete pozrieť záznam z natáčania v štúdiu TV Považie v Považskej Bystrici, o čom táto prednáška je:

https://www.tvpovazie.sk/index.php/videoarchiv-3/10-munut-s/item/16671-1752019-martina-podobinov%C3%A1-organiz%C3%A1torka-kurzu-%C4%8Dakry-samolie%C4%8Denie