Čakry a vedomý tvorca

30.01.2019

Každé ľudské telo v sebe obsahuje 7 hlavných čakier a sú prepojené energetickým kanálom v oblasti miechy, ktorý sa volá Kundalíni. Každá čakra je zodpovedná za istý okruh častí tela a psychických problémov či problémov v živote. Pokiaľ sú čakry čisté a v rovnováhe, odráža sa to v našom živote, ktorý je pokojný, vyrovnaný, plný hojnosti - hojnosti zdravia, lásky, dobrosrdečnosti, priateľov, tvorivosti, ale aj finančnej a materiálnej hojnosti. Pokiaľ sú čakry oslabené, málo aktívne či zdeformované a v nerovnováhe, náš život je plný nepokoja, bojov, prekážok, chorôb, závisti a nenávisti a samozrejme máme finančné problémy a problémy vo vzťahoch a v práci.

Na prednáškach si povieme o jednotlivých čakrách, aká je ich úloha a funkcia, ako si ich zaktivovať a zharmonizovať tak, aby do nášho života prúdilo čo najviac zdravia, lásky, pokoja a hojnosti. Naučíte sa pracovať s čakrovým systémom a energiami a naučíte sa vedome tvoriť a pretvárať svoj život tak, aby ste vo svojom živote boli maximálne šťastní a spokojní.  Stanete sa seba-vedomými tvorcami v oblasti zdravia, vzťahov, financií i profesie.

Prednášky sa konajú každý štvrtok a/alebo sobotu v poobedných hodinách 15:00 - 17:00 hod. s jednou malou prestávkou. K dispozícii bude voda, káva alebo čaj. Cena prednášky je 15,-€, pre seniorov a ZŤP je cena 12,-€. Na prednášku je vhodné doniesť si USB kľúč, príp. USB - mp3 prehrávač na stiahnutie meditácií a rôznych materiálov ku štúdiu. Zošit a pero dostanete. 

Pokiaľ nie ste z Považskej Bystrice, resp. neviete sa osobne zúčastniť prednášok, môžeme si dohodnúť konkrétny deň a uskutočňovať prednášky on-line vo večerných hodinách v čase od 18:00 - 20:00 hod. Materiál k prednáškam vám budem posielať mailom. 

Tu si môžete pozrieť záznam z natáčania v štúdiu TV Považie v Považskej Bystrici, o čom táto prednáška je:

https://www.tvpovazie.sk/index.php/videoarchiv-3/10-munut-s/item/16671-1752019-martina-podobinov%C3%A1-organiz%C3%A1torka-kurzu-%C4%8Dakry-samolie%C4%8Denie