TINA je iná, TINA nie je len papiernictvo

Obchod s výtvarnými a kaligrafickými potrebami

Moja láska a nadšenie k umeniu, kaligrafii, farbám, pastelkám, maľovaniu a omaľovánkam ma priviedla k tomu, aby som si otvorila svoj obchodík zameraný na výtvarné a kaligrafické potreby, teda farby, plátna, štetce, stojany, násadky, pierka, špachtle a pod.

Vytvoriť raj farieb bohatý na výber kvalitných produktov na jednom mieste bol kedysi sen, teraz sa stáva realitou. Budha kedysi dávno povedal: "Kto maľuje, ten nebojuje." Tak poďme maľovať spolu a vytvorme si krásny svet plný farieb a krásy. 

Niečo o predajni

Je to úplne nový začínajúci podnik a predajňa je v prevádzke od 20.08.2018.

Na pultoch teda ešte nie je úplne všetko, tovar sa priebežne dopĺňa podľa požiadaviek zákazníkov. Preto prosím o trpezlivosť, ak v predajni nie je to, čo práve potrebujete. Nový tovar zvykne prísť na predajňu do 2-3 dní, výnimočne dlhšie.

Od decembra 2018 je spustený predaj cez e-shop, kde máte  možnosť nakupovať z pohodlia svojho domova či kancelárie. 

Vlastná výroba

predajňa neustále vychádza v ústrety zákazníkom a rozširuje svoje služby podľa požiadaviek. Preto sa okrem bežných služieb ako kopírovanie, viazanie a laminovanie rozšírili služby o výrobu kalendárov a vizitiek. Kalendáre vyrábam svoje témy, ako prvé vyšli Omaľovánkové kalendáre, kalendár Považská Bystrica a okolie a napokon svetlo sveta uvidel Slovanský kalendár pre rok 2019. Vyrábajú sa tiež kalendáre z vlastných fotiek rôznych tvarov a veľkostí, podľa požiadaviek zákazníka. 


Zásielkovňa

od 21.1.2019 sa predajňa stala výdajným miestom Zásielkovne, takže zákazníci si môžu na predajni preberať svoje zásielky z Čiech i Slovenska a rovnako ich aj posielať svojim zákazníkom z e-shopov.


Kurzy, workshopy, prednášky

Vo vyčlenených priestoroch papiernictva TINA začína od februára 2019 séria kurzov, workshopov a prednášok zameraných na kreativitu a duchovný rozvoj. Niektoré budem viesť ja, niektoré budú v spolupráci s rôznymi lektormi. Termíny a názvy akcií si môžete pozrieť v sekcii Kurzy a prednášky. 


Spolutvorme

Vytvorme si obchod podľa našich predstáv. Máte nápad, aký tovar alebo službu by ste mali radi na predajni či e-shope? Dajte nám o tom vedieť. Svoje podnety môžete navrhnúť osobne na predajni, e-mailom alebo telefonicky na čísle
+421 949 58 38 58