TINA je iná, TINA nie je len papiernictvo

Obchod s výtvarnými a umeleckými potrebami

Moja láska a nadšenie k umeniu, kaligrafii, farbám, pastelkám, maľovaniu a omaľovánkam ma priviedla k tomu, aby som si otvorila svoj obchodík a vytvorila raj pasteliek a farbičiek pre všetkých milovníkov tohto prekrásneho umenia.

Vytvoriť raj farieb bohatý na výber kvalitných produktov na jednom mieste bol kedysi sen, teraz sa stáva realitou. Budha kedysi dávno povedal: "Kto maľuje, ten nebojuje." Tak poďme maľovať spolu a vytvorme si krásny svet plný farieb a krásy. 

Niečo o predajni

Je to úplne nový začínajúci podnik a predajňa je v prevádzke od 20.08.2018.

Na pultoch teda ešte nie je všetko, tovar sa priebežne dopĺňa podľa požiadaviek zákazníkov. Preto prosím o trpezlivosť, ak v predajni nie je to, čo práve potrebujete. Nový tovar zvykne prísť na predajňu do 2-3 dní.

Do konca roka sa plánuje spustiť predaj cez e-shop, kde budete mať možnosť nakupovať z pohodlia svojho domova či kancelárie. 


Spolutvorme

Vytvorme si obchod podľa našich predstáv. Máte nápad, aký tovar alebo službu by ste mali radi na predajni či e-shope? Dajte nám o tom vedieť. Svoje podnety môžete navrhnúť osobne na predajni, e-mailom alebo telefonicky na čísle
+421 949 58 38 58