TINA je iná, TINA nie je len papiernictvo

Obchod s výtvarnými a kaligrafickými potrebami

Moja láska a nadšenie k umeniu, kaligrafii, farbám, pastelkám, maľovaniu a omaľovánkam ma priviedla k tomu, aby som si otvorila svoj obchodík zameraný na výtvarné a kaligrafické potreby, teda farby, plátna, štetce, stojany, násadky, pierka, špachtle a pod.

Vytvoriť raj farieb bohatý na výber kvalitných produktov na jednom mieste bol kedysi sen, teraz sa stáva realitou. Budha kedysi dávno povedal: "Kto maľuje, ten nebojuje." Tak poďme maľovať spolu a vytvorme si krásny svet plný farieb a krásy. 

Niečo o predajni

Je to nový podnik a predajňa je v prevádzke od 20.08.2018.

Na pultoch nájdete široký výber tovaru pre školákov, kancelárie, maliarov i pre milovníkov kaligrafie. Ponuka služieb je skutočne bohatá: kopírovanie, viazanie, laminovanie, výroba vizitiek a kalendárov, kaligrafické služby a vo vyčlenených priestoroch predajne sa konajú rôzne kurzy, prednášky a workshopy. 

Od decembra 2018 je spustený predaj cez e-shop, kde máte  možnosť nakupovať z pohodlia svojho domova či kancelárie. 

Vlastná výroba

Predajňa neustále vychádza v ústrety zákazníkom a rozširuje svoje služby podľa požiadaviek. Preto sa okrem bežných služieb ako kopírovanie, viazanie a laminovanie rozšírili služby o výrobu kalendárov, letákov, brožúr, pozvánok, svadobných oznámení a vizitiek. Kalendáre vyrábam svoje témy, ako prvé vyšli Omaľovánkové kalendáre, kalendár Považská Bystrica a okolie a napokon svetlo sveta uvidel Slovanský kalendár pre rok 2019. Vyrábajú sa tiež kalendáre z vlastných fotiek rôznych tvarov a veľkostí, podľa požiadaviek zákazníka. 


Zásielkovňa/Packeta

od 21.1.2019 sa predajňa stala výdajným miestom Zásielkovne, po novom Packety, takže zákazníci si môžu na predajni preberať svoje zásielky z Čiech, Slovenska či iných krajín EÚ a rovnako ich aj posielať svojim zákazníkom z e-shopov. V marci 2020 Zásielkovňa spustila cez svoju aplikáciu pre individuálnych zákazníkov možnosť posielania balíkov cez ktorékoľvek výdajné miesto Zásielkovne/Packety. Navyše od 1.3.2023 je výdajné miesto Packety v papiernictve TINA jediné výdajné miesto v Kolónii (Strojárenská štvrť) v Považskej Bystrici. Viac info na www.zasielkovna.sk alebo na www.packeta.sk. Od 16.4.2020 je možné na predajni papiernictva TINA zásielky na dobierku vyplácať kartou cez platobný terminál.


Kurzy, workshopy, prednášky

Vo vyčlenených priestoroch papiernictva TINA začína od marca 2019 séria kurzov, workshopov a prednášok zameraných na kreativitu a duchovný rozvoj. Sama vediem tieto kurzy. Väčšinou sa konávajú v soboty, aby sme mali čas a priestor na tvorbu. Termíny a názvy akcií si môžete pozrieť v sekcii Kurzy a prednášky. 

Najnovšie papiernictvo TINA uverejňuje príspevky o svojich aktivitách v sekcii "Videá", na facebooku alebo od apríla 2022 na vlastnom YouTube kanáli. Stačí si dať do vyhľadávača "papiernictvo tina" a ukáže vám všetky zverejnené videá. Nájdete tu informačné videá ku kurzom, prednáškam, ale aj zaujímavé rozhovory so zaujímavými osobnosťami.


Výrobky z dreva a ich maľovanie

Láska k umeniu, farbám a maľovaniu ma posúva ďalej a ďalšou službou je maľovanie a kaligrafické popisy na nádherné výrobky z rôznych druhov dreva z dielne veľmi šikovného a zručného pána majstra Vladimíra Hnata. Pri maľovaní využívam najmä bodkovú techniku, ktorá je na Slovensku veľmi málo známa a používaná na týchto výrobkoch. Maľujem často mandaly, ale rada využívam aj ľudové vzory. Texty môžu byť rôzne - od venovania konkrétnej osobe, cez citáty až po texty piesní a pod. 

V spolupráci so šikovným majstrom Vladimírom Hnatom sme vytvorili a vyrobili prvé špeciálne bodkovacie tyče drevené na používanie bodkovej techniky maľovania. Je to jedinečný výrobok, ktorý nikde inde nenájdete. Tyče sú ľahké, výborne sedia v ruke, dajú sa ľahko očistiť od farby a vynikajúco sa s nimi pracuje. V prípade záujmu si ich môžete zakúpiť na e-shope alebo priamo na predajni. Predávajú sa ako sada 5 kusov obojstranne použiteľných tyčí s priemerom stopy 0,3 cm až 1,2 cm.


Na kameň maľované

Ručne maľované kamene jedinečnou bodkovou technikou z vlastnej tvorby akrylovou a temperovou farbou so záverečným fixačným lakom. Kamienky je možné si zakúpiť v predajni, prípadne na e-shope

.....a na karisblok tiež


Výstava obrazov

V priestoroch predajne papiernictva TINA nájdete originály krásnych obrazov miestnych talentovaných maliarov. Kúpou týchto originálov podporíte tvoru a rast talentov z nášho mesta. 


Projektovanie a realizácia 

Opäť som po niekoľkoročnej prestávke obnovila činnosť zameranú na projektovanie a realizáciu exteriéru, t.j. záhrad a predzáhradok, ako aj interiéru - bytov, domov, kancelárií,...

Objednávky a konzultácie sú možné telefonicky, mailom i osobne. 

Cena projektu i realizácie je individuálna a závisí od náročnosti samotného projektu.


Spolutvorme

Vytvorme si obchod podľa našich predstáv. Máte nápad, aký tovar alebo službu by ste mali radi na predajni či e-shope? Dajte nám o tom vedieť. Svoje podnety môžete navrhnúť osobne na predajni, e-mailom alebo telefonicky na čísle
+421 949 58 38 58