Škola tarotu a numerológie

Vitajte v Škole tarotu a numerológie. Máte jedinečnú príležitosť naučiť sa čítať z knihy života, vedieť pomôcť sebe, svojim blízkym i priateľom. A kto vie, možno sa dáte na profesionálnu dráhu v tejto oblasti. Bojíte sa, že nemáte na to schopnosti? Verte, že máte! Len ste ich ešte neobjavili. A to, že ste zavítali na tieto stránky nie je náhoda. Ste pripravení ísť touto cestou. Práve teraz. Pripravte sa ale na to, že Vás čaká veľa štúdia. Aby ste zvládli všetko učivo treba aspoň 1 rok intenzívnej prípravy. 

Čo Vás čaká v Škole tarotu?

Najprv sa naučíte energeticky čistiť seba a karty, potom sa naučíte významy jednotlivých kariet a nakoniec sa ich budete učiť čítať z troch pohľadov - zdravie, vzťahy a financie. Naučíte sa moderné spôsoby vykladania kariet, t.j. keď karty liečia a riešia problém už počas výkladu. Naučíte sa niekoľko desiatok základných rozkladov a možno si vytvoríte aj svoje vlastné. 

S akými kartami budeme pracovať?

1. základný Tarot - Veľká a Malá arkána - 78 kariet

2. Lenormand - 36 kariet

3. Kipper - 36 kariet

4. Cigánske karty - 36 kariet

5. Piatnik - 52 kariet

6. rôzne doplnkové sady kariet s predtlačeným textom/významom karty

Čo budem potrebovať na kurz?

Všetok potrebný materiál, vrátane nových kariet dostanete na kurze, Ak máte nejaké svoje, môžete si ich doniesť, ale pracovať sa bude s novými balíčkami. Takže jediné, čo si so sebou nesiete do školy je dobrá nálada a chuť učiť sa novým veciam. 

Čo ak nemôžem chodiť cez víkend?

V prípade Vášho záujmu o kurz si môžeme dohodnúť v aj individuálny termín počas týždňa. 

Platí na tento kurz zľava ZŤP/Senior?

Áno, je to kurz ako ktorýkoľvek iný, cena pre Vás je vyznačená aj na výveske oznamov termínov akcií. 

Kde bude prebiehať Škola tarotu?

Ako vždy v priestoroch papiernictva TINA na to určených.