Mudry a samoliečenie

30.01.2019

Mudra yoga je veľmi jednoduchá, ale zato veľmi účinná technika ďalekého východu, ktorá nám pomáha k nášmu samovyliečeniu, aktivácii čakier, pri duchovnom raste a práci na sebe. Väčšinou sa táto technika robí v sede, ideálne pred jedlom a niekoľko minút sa držia prsty a dlane v presne určenej polohe. Ja sama mám s touto technikou veľmi pozitívne skúsenosti a reálne výsledky v oblasti zdravia. Keďže energeticky je táto technika veľmi silná, je dobré začať robiť tieto cvičenia pod dozorom skúsenej osoby a po krátkom čase si viete precvičovať mudry aj sami, buď doma alebo v prírode. 

Vyliečme sa sami

Prednáška 

Na prednáške si povieme o tom, ako mudry fungujú, o technikách a postupoch, ktoré treba dodržať, aby boli účinné a neuškodili. Povieme si, aké problémy - zdravotné a životné si vieme touto technikou vyriešiť a zlepšiť si tak kvalitu svojho života.

Prednášky sa konajú každú stredu a sobotu v poobedných hodinách od 15:00 - 18:30 hod. s jednou krátkou prestávkou. K dispozícii bude voda, káva a čaj. Cena prednášky je 10,-€, pre seniorov a ZŤP je 8,-€. Na prednášku je vhodné doniesť si USB kľúč, príp. USB - mp3 prehrávač na stiahnutie meditácií a rôznych materiálov ku štúdiu. Zošit a pero dostanete.