Workshop maľovania mandál

30.01.2019

Nie je nič lepšie, ako sa pustiť do maľovania. Že neviete kresliť? To vôbec nevadí. Stačí len mať chuť tvoriť. S našou lektorkou Biankou zo Žiliny Vám to pôjde raz-dva. Prvý termín série kurzov sa konal 9. marca 2019, v sobotu, v čase od 10:00 - 15:00 hod. Žiadne pomôcky nie je treba nosiť, všetko dostanete na kurzoch, vrátane pitného režimu - voda, čaj a káva. Stačí Vám len dobrá nálada, chuť tvoriť a zoznámiť sa s novými priateľmi. Maľuje sa akrylovými farbami na sololit, preto je vhodné oblečenie, ktoré si môžete "zašpiniť". 

VYTVOR SI SVOJU VLASTNÚ MANDALU

Workshopom Vás bude sprevádzať sympatická a skúsená lektorka, terapeutka a koučka PhDr. Bianka Králiková, PhD., ktorá vedie podobné workshopy a kurzy tvorby mandál a sebarozvoja v rôznych mestách nášho čarokrásneho Slovenska. 

Maľovanie mandál s lektorkou Biankou

Čo je to mandala

Mandala je obrazec, ktorý je vytvorený vibráciami zvuku v súlade s prírodnými zákonmi, usporiadaný do kruhu, ktorý predstavuje ideálny svet. Každá mandala má svoj pôvod v mantre - spievanej modlitbe, takže mantra je dušou mandaly. Tvorba mandaly je rituál založený na práci s energiami. Je to liečivý proces, pri ktorom sa rozpúšťajú problémy zdravotné, psychické i životné a tvorivým intuitívnym procesom do mandaly vkladáme požadovaný stav.  

Tvorba účastníkov kurzu