Pripravuje sa

25.10.2021

Vážení zákazníci, drahí priatelia,

s pani spisovateľkou Máriou Gáboríkovou pripravujeme rozhovor k detskej knižke LOTÉRIA, ktorý si môžete pozrieť koncom mája 2022 v sekcii "Videá" alebo aj priamo na Youtube.

Vážení zákazníci, milé deti,

v priestoroch papiernictva TINA sa budú od marca 2022 konávať čítania z rozprávkovej knižky LOTÉRIA od pani spisovateľky Márie Gáboríkovej. Termíny pod názvom "Čítam si s radosťou" si nájdete vždy v sekcii Kurzy a prednášky, kde sú termíny všetkých akcií, ktoré sa konajú v papiernictve TINA. Najbližší termín je 22.3.2022 o 14:00 hod. Počet detí na 1 deň je limitovaný na max. 10 osôb, preto sa prosím postupne prihlasujte mailom na podobinova@gmail.com, telefonicky na čísle 0949 58 38 58 alebo aj osobne na predajni. Tešíme sa na Vás! 


Vážení zákazníci, 

pre mimoriadny úspech a šikovnosť účastníkov workshopu Kaligrafia pre začiatočníkov som sa rozhodla pripraviť aj sériu workshopov Kaligrafia pre pokročilých, kde sa bude stavať na získaných znalostiach a skúsenostiach jednotlivých fontov a rozšírime si tak ďalšie možnosti kreativity. Kurz pre pokročilých bude rozdelený na 2. a 3. stupeň, podľa náročnosti kurzu. Písmo bude zložitejšie a budeme už pracovať aj s pierkami a štetcami. Na konci kurzu si vytvoríte vlastné kaligrafické dielko - citát svoj alebo z našej databázy. Už od apríla 2022 začíname!